Uniwersytet Trzeciego Wieku w Olsztynku 

ul. Ratusz 1, 11-015 Olsztynek
nr KRS: 0000606872
REGON 36412360500000
NIP 739 388 38 26

NR KONTA:

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W OLSZTYNKU
UL. RATUSZ 1, 11-015 OLSZTYNEK

13 1090 2590 0000 0001 3604 9635

Komitet Założycielski Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku informuje o zapisach chętnych osób do naszego Stowarzyszenia.

Dyżury członków zarządu odbywają się w każdy wtorek od godz. 10.00 do 12.00 w Szkole Podstawowej w Olsztynku.

adres e-mail: utwolsztynek@onet.pl

O wykładach i innych ważnych działaniach będziemy informować w Zakładce UTW oraz poprzez ogłoszenia na tablicy informacyjnej przy Ratuszu, a także telefonicznie w szczególnych sytuacjach.

Statut, Zarząd, Regulamin Zarządu, Opłaty

Karta zgłoszenia słuchacza UTW

WITAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH W NASZYM GRONIE

W imieniu Komitetu Założycielskiego

Prezes UTW

/-/ Krystyna Perkowska

 

 

AKTUALNOŚCI
 
     
     
 

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku informuje o planowanych wyjazdach na spektakl „CORAZ BARDZIEJ ZIELONA GĘŚ” oraz Koncert Wiedeński.

 
 

Zarząd Stowarzyszenia UTW w Olsztynku zaprasza na cykl warsztatów (szkoleń) z zakresu komunikacji interpersonalnej.

więcej

 

W piękny słoneczny dzień (10 czerwca br.) trzydziesto osobowa grupa słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku zabierając ze sobą świetne nastroje i prowiant na ognisko wyruszyła na wycieczkę do rezerwatu krajobrazowo - geomorfologicznego „Źródła Rzeki Łyny” im. Prof. R. Kobendzy.

więcej

 

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprasza na wycieczkę do Źródeł Łyny.

Wyjazd z placu przy aptece Remedium (ul. Chopina), 10 czerwca 2021 (wtorek) o godz. 10.00.

Zapisy: kol. Lucyna – tel. 514 – 77- 85- 86

Koszt wyjazdu – 10 zł

 
 

Zarząd UTW Informuje, że z dniem 11 maja 2021 roku wznawiamy dyżury w biurze UTW w Olsztynku, które przeniesiono do Sali konferencyjnej Olsztyneckiej Wieży Ciśnień..

więcej


 

Z wielką przykrością informujemy, że wśród naszej społeczności pojawiły się zachorowania na koronawirusa – covid 19. W związku z powyższym decyzją Zarządu Stowarzyszenia zawieszone zostają do odwołania wszelkie działania uniwersytetu.

więcej

 

Zarząd Stowarzyszenia UTW w Olsztynku zaprasza na cykl warsztatów (szkoleń) z zakresu komunikacji interpersonalnej.

więcej

 

Zarząd UTW w Olsztynku zaprasza wszystkich chętnych słuchaczy na rejs po Kanale Elbląskim. Wyjazd w dniu 2 października o godz. 10:30 z placu przy Kwiaciarni „Kwiatowa Przystań” (ul. Chopina).

więcej

 

Zarząd Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku działając na podstawie § 17 pkt. 2 Statutu Stowarzyszenia zwołuje Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Stowarzyszenia.

 

Zajęcia gimnastyczne w roku akademickim 2020/21 będą się odbywać w Miejskim Domu Kultury w poniedziałki i czwartki od godz. 12.00 do 13.00.

więcej

 

Zarząd UTW w Olsztynku serdecznie zaprasza swoich słuchaczy do wzięcia udziału w jednodniowej wycieczce do Parku Krajobrazowego Góry Dylewskiej.

więcej

 

Sekcja literacka serdecznie zaprasza na poranek poetycki z okazji Dnia Kobiet pt. "Jeszcze raz o miłości".

11.03.2020 r. godz. 11:00
Sala wykładowa Urzędu Miejskiego w Olsztynku (II piętro)

 

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku zawiadamia, że: 12.02.2020 r. o godz. 11:00 w Sali Konferencyjnej UM w Olsztynku odbędzie się wykład pt. "Cukrzyca - najważniejsze informacje" który wygłosi lekarz internista Marek Sova.

 

29 stycznia 2020 roku o godz. 11:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Olsztynku odbędzie się wykład radcy prawnego Jana Tyllo pod tytułem: "Czym jest spadek?"
Serdecznie zapraszamy i prosimy o wysoką frekwencję.     

 

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku informuje o planowanych wyjazdach do Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie i Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. 

więcej


 

Nieznajomość prawa szkodzi. Warto je znać szczególnie w tych obszarach, które dotyczą nas bezpośrednio na co dzień.

więcej

 

26 listopada 2019 roku o godz. 11:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Olsztynku odbędzie się wykład pt.: "Efektywna komunikacja..

więcej

 

Sekcja literacka serdecznie zaprasza na poranek poetycki pt. "Jesień". 

27.11.2019 r., godz. 11.00
Piwnice zamkowe ZS w Olsztynku

 

Ostatnia okazja w tym roku by pobawić się w gronie Koleżanek i Kolegów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku. Wieczorek Andrzejkowy odbędzie się 30 listopada w Zajeździe Mazurrskim w Olsztynku.

więcej

 

Zarząd UTW w Olsztynku serdecznie zaprasza na koncert w wykonaniu chórów: „Konsonans” z Tomaszkowa oraz „Collegium Castellanum” z Nidzicy.

więcej

 

Zapraszamy na pierwszy w nowym roku akademickim 2019/2020 wyjazd do Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie.

więcej

 

Serdecznie zapraszamy słuchaczy UTW w Olsztynku na spotkanie z podróżnikami Kapitanem Przebindą i Admirałem Krysowskim.

więcej

 

9 października 2019r. podczas inauguracji roku akademickiego 2019/2020 UTW w Olsztynku pokazano poplenerową wystawę obrazów i fotografii wykonanych przez studentki sekcji plastycznej UTW w Olsztynku. 

więcej

 

10 września słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku wybrali się na wycieczkę do Wioski Garncarskiej w Kamionce koło Nidzicy. 

więcej

 

Kolejna odsłona Narodowego Czytania już 7 września. Tym razem w piwnicach zamkowych Zespołu Szkół będziemy czytać polskie nowele. Zapraszamy !

więcej

 

Zarząd zaprasza słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku do teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie na spektakl "Panny z Wilka" według powieści Jarosława Iwaszkiewicza.

więcej


 

"Makijaż kobiety dojrzałej"

Zapraszamy na spotkanie z Panią Agatą Wilczek – kosmetyczką, która odkryje tajniki makijażu kobiety dojrzałej i pomoże dobrać kosmetyki.

Spotkanie odbędzie się w sali wykładowej Urzędu Miejskiego w Olsztynku (Ratusz, II piętro - Muzeum) w poniedziałek 10 czerwca 2019 roku o godz. 11:00.

 

11 maja 2019 r. 11 studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku chodzących w sekcji nordic walking wzięło udział w ogólnopolskiej imprezie „VII Marsz Nordic Walking Studentów UTW 2019”.

więcej

 

Koleżanki i Koledzy słuchacze UTW, zapraszamy na 3 dniowa wycieczkę do Łodzi, Lipiec Reymontowskich i Nieborowa realizowaną w ramach projektu dofinansowanego przez gminę Olsztynek.

więcej

 

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku zaprasza chętnych do wzięcia udziału w VII Marszu „Nordic Walking Studentów UTW 2019”. 

więcej

 

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku działając na podstawie § 17 pkt. 2 Statutu Stowarzyszenia zwołuje Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

więcej

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Marią Skibińską. Spotkanie połączone będzie z promocją książki "Oni byli tu przed nami", która opowiada o losach ludzi zamieszkałych w Prusach Wschodnich przed i po II wojnie światowej.

więcej

 

20 marca 2019 r. o godz. 11:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olsztynku odbędzie się wykład Pana dr hab. Marcina Chełminiaka na temat: „Czy Polsce i Europie grozi nowa zimna wojna?”

więcej

 

Zarząd UTW w Olsztynku organizuje 4 kwietnia 2019 r. wyjazd do Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie na sztukę „Ulga”.

więcej 

6 lutego 2019 r. (środa) o godz. 11.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olsztynku odbędzie się wykład Pani dr Anety Anny Omelan na temat: „Atrakcje turystyczne czyli czego to ludzie nie wymyślą”. 

W czasie wykładu będzie można skorzystać z badań przy użyciu maszyny do analizy składu ciała.                                                                   

Serdecznie zapraszamy
Zarząd UTW w  Olsztynku

 
 

23 stycznia 2019 r. (środa) o godz. 11.00 w Miejskim Domu Kultury w Olsztynku odbędzie się wykład Pani Małgorzaty Kościukiewicz na temat: „Choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa – leczenie”                                       


Serdecznie zapraszamy
Zarząd UTW w  Olsztynku

 
 

Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Olsztynku organizuje wyjazd do Filharmonii Warmińsko – Mazurskiej w Olsztynie na spektakl pt. "Gala operowa".

więcej

 

Zapraszam na spotkanie z Panią Agatą Wilczek – kosmetyczką, która odkryje tajniki makijażu kobiety dojrzałej i pomoże dobrać kosmetyki.

Spotkanie odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Olsztynku w środę 9 stycznia 2019 roku o godz. 11:00.

Serdecznie pozdrawiam

Elżbieta Redman

 

 

Serdecznie zapraszamy do Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie na komedię pt. „Wszystko w rodzinie”. Spektakl odbędzie się 9 stycznia 2019 r.

więcej

 

Zarząd UTW w Olsztynku serdecznie zaprasza na wykład "Bariery cywilizacyjne i przyszłość ludzkości".

więcej

 

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku serdecznie zaprasza członków Stowarzyszenia na spotkanie związane z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.

więcej

 

Sekcja Literacka Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku zaprasza na poranek poetycko-muzyczny pt. „Ojczyzna - Patriotyzm - Wolność”.

więcej

 

Zapraszamy Słuchaczy naszego Uniwersytetu na wspólne, biesiadne świętowanie 100-ej rocznicy odzyskania niepodległości.

więcej

 

Zarząd Stowarzyszenia informuje o kolejnym wyjeździe do Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. Tym razem na Galę Sylwestrową.

więcej

 

Dnia 22 listopada 2018 roku Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku planuje 1-dniową wycieczkę do Warszawy.

więcej

 

Uprzejmie informujemy studentów UTW w Olsztynku, że zajęcia w poszczególnych sekcjach w roku akademickim 2018/2019 rozpoczną się od dnia 9.10.2017 roku.              

Zarząd UTW


 

Zarząd Stowarzyszenia UTW serdecznie zaprasza słuchaczy na spotkanie z Timorem Salijevem.

więcej

 

Zarząd Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku ma zaszczyt zaprosić słuchaczy Stowarzyszenia na inaugurację roku akademickiego 2018 / 2019.