Uniwersytet Trzeciego Wieku w Olsztynku 

ul. Ratusz 1, 11-015 Olsztynek
nr KRS: 0000606872
REGON 36412360500000
NIP 739 388 38 26

NR KONTA:

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W OLSZTYNKU
UL. RATUSZ 1, 11-015 OLSZTYNEK

13 1090 2590 0000 0001 3604 9635

Komitet Założycielski Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku informuje o zapisach chętnych osób do naszego Stowarzyszenia.

Dyżury członków zarządu odbywają się w każdy wtorek od godz. 10.00 do 12.00 w Szkole Podstawowej w Olsztynku.

adres e-mail: utwolsztynek@onet.pl

O wykładach i innych ważnych działaniach będziemy informować w Zakładce UTW oraz poprzez ogłoszenia na tablicy informacyjnej przy Ratuszu, a także telefonicznie w szczególnych sytuacjach.

Statut, Zarząd, Regulamin Zarządu, Opłaty

Karta zgłoszenia słuchacza UTW

WITAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH W NASZYM GRONIE

W imieniu Komitetu Założycielskiego

Prezes UTW

/-/ Krystyna Perkowska

 

 

AKTUALNOŚCI
 
     

 

"Makijaż kobiety dojrzałej"

Zapraszamy na spotkanie z Panią Agatą Wilczek – kosmetyczką, która odkryje tajniki makijażu kobiety dojrzałej i pomoże dobrać kosmetyki.

Spotkanie odbędzie się w sali wykładowej Urzędu Miejskiego w Olsztynku (Ratusz, II piętro - Muzeum) w poniedziałek 10 czerwca 2019 roku o godz. 11:00.

 

11 maja 2019 r. 11 studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku chodzących w sekcji nordic walking wzięło udział w ogólnopolskiej imprezie „VII Marsz Nordic Walking Studentów UTW 2019”.

więcej

 

Koleżanki i Koledzy słuchacze UTW, zapraszamy na 3 dniowa wycieczkę do Łodzi, Lipiec Reymontowskich i Nieborowa realizowaną w ramach projektu dofinansowanego przez gminę Olsztynek.

więcej

 

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku zaprasza chętnych do wzięcia udziału w VII Marszu „Nordic Walking Studentów UTW 2019”. 

więcej

 

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku działając na podstawie § 17 pkt. 2 Statutu Stowarzyszenia zwołuje Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

więcej

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Marią Skibińską. Spotkanie połączone będzie z promocją książki "Oni byli tu przed nami", która opowiada o losach ludzi zamieszkałych w Prusach Wschodnich przed i po II wojnie światowej.

więcej

 

20 marca 2019 r. o godz. 11:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olsztynku odbędzie się wykład Pana dr hab. Marcina Chełminiaka na temat: „Czy Polsce i Europie grozi nowa zimna wojna?”

więcej

 

Zarząd UTW w Olsztynku organizuje 4 kwietnia 2019 r. wyjazd do Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie na sztukę „Ulga”.

więcej 

6 lutego 2019 r. (środa) o godz. 11.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olsztynku odbędzie się wykład Pani dr Anety Anny Omelan na temat: „Atrakcje turystyczne czyli czego to ludzie nie wymyślą”. 

W czasie wykładu będzie można skorzystać z badań przy użyciu maszyny do analizy składu ciała.                                                                   

Serdecznie zapraszamy
Zarząd UTW w  Olsztynku

 
 

23 stycznia 2019 r. (środa) o godz. 11.00 w Miejskim Domu Kultury w Olsztynku odbędzie się wykład Pani Małgorzaty Kościukiewicz na temat: „Choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa – leczenie”                                       


Serdecznie zapraszamy
Zarząd UTW w  Olsztynku

 
 

Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Olsztynku organizuje wyjazd do Filharmonii Warmińsko – Mazurskiej w Olsztynie na spektakl pt. "Gala operowa".

więcej

 

Zapraszam na spotkanie z Panią Agatą Wilczek – kosmetyczką, która odkryje tajniki makijażu kobiety dojrzałej i pomoże dobrać kosmetyki.

Spotkanie odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Olsztynku w środę 9 stycznia 2019 roku o godz. 11:00.

Serdecznie pozdrawiam

Elżbieta Redman

 

 

Serdecznie zapraszamy do Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie na komedię pt. „Wszystko w rodzinie”. Spektakl odbędzie się 9 stycznia 2019 r.

więcej

 

Zarząd UTW w Olsztynku serdecznie zaprasza na wykład "Bariery cywilizacyjne i przyszłość ludzkości".

więcej

 

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku serdecznie zaprasza członków Stowarzyszenia na spotkanie związane z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.

więcej

 

Sekcja Literacka Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku zaprasza na poranek poetycko-muzyczny pt. „Ojczyzna - Patriotyzm - Wolność”.

więcej

 

Zapraszamy Słuchaczy naszego Uniwersytetu na wspólne, biesiadne świętowanie 100-ej rocznicy odzyskania niepodległości.

więcej

 

Zarząd Stowarzyszenia informuje o kolejnym wyjeździe do Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. Tym razem na Galę Sylwestrową.

więcej

 

Dnia 22 listopada 2018 roku Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku planuje 1-dniową wycieczkę do Warszawy.

więcej

 

Uprzejmie informujemy studentów UTW w Olsztynku, że zajęcia w poszczególnych sekcjach w roku akademickim 2018/2019 rozpoczną się od dnia 9.10.2017 roku.              

Zarząd UTW


 

Zarząd Stowarzyszenia UTW serdecznie zaprasza słuchaczy na spotkanie z Timorem Salijevem.

więcej

 

Zarząd Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku ma zaszczyt zaprosić słuchaczy Stowarzyszenia na inaugurację roku akademickiego 2018 / 2019.

więcej

 

Zarząd UTW w Olsztynku zaprasza swoich członków do teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie na spektakl pt. "Anna Karenina" Lwa Nikołajewicza Tołstoja.

więcej

 

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Olsztynku serdecznie zaprasza do udziału w konferencji pt. Ekologia – Solidarność społeczna – Zrównoważony rozwój. 

więcej

 

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Olsztynku wspólnie z Miejskim Domem Kultury zaprasza zainteresowanych na warsztaty fotograficzne i malarskie zakończone plenerem.

więcej

 

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Olsztynku zaprasza do zabawy, wysłuchania warmińskich pieśni i rozkoszowania się znakomitymi potrawami w Karczmie Warmińskiej w Gietrzwałdzie.

więcej

 

Zarząd UTW informuje, że 27 czerwca 2018 r. (środa) o godz. 11.00 w Nadleśnictwie Jagiełłek (ul. Park 1) odbędzie się uroczystość zakończenia roku akademickiego 2017/2018.

więcej

 

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Olsztynku zaprasza słuchaczy w dniach 13-15 czerwca 2018 r. na wycieczkę do miast zrzeszonych w Cittaslow.

więcej

 

Drodzy Słuchacze UTW w Olsztynku, mamy przyjemność przedstawić Państwu list gratulacyjny, który otrzymaliśmy od Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina.

więcej

 

Zarząd i Sekcja Literacka Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku zaprasza wszystkich członków Stowarzy​szenia na poranek literacki pt. "Przyszła wiosna - niech trwa". 

więcej

 

PILNE ! PILNE ! PILNE !

UTW w Olsztynku zaprasza na wycieczkę pn. „Szlakiem czterech religii, czterech kultur”.

więcej

 

Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Stowarzyszenia odbędzie się 25 kwietnia 2018 roku o godz. 11.00 w Sali nr 1 Urzędu Miejskiego w Olsztynku.

więcej


 

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku zaprasza na wykłady.

więcej

 

UWAGA ! Zarząd UTW w Olsztynku informuje o zmianie konta bankowego Stowarzyszenia.

Wpłaty prosimy dokonywać od teraz na numer konta: 
13 1090 2590 0000 0001 3604 9635

 

Uwaga !  Uprzejmie informujemy, że wykład pt. „Równowaga kwasowo-zasadowa metodą dr Horaka” zaplanowany na 21 marca został odwołany. 

więcej

 

Nasz Uniwersytet znalazł się w dziesiątce UTW Warmii i Mazur zakwalifikowanych do realizacji projektu w ramach konkursu pt. „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku”.  

więcej

 

Zarząd i Sekcja Literacka Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku zaprasza wszystkich członków Stowarzyszenia na spotkanie z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet. 

więcej

 

UTW zaprasza słuchaczy na cykl cotygodniowych seansów filmowych pt. „Poniedziałkowe spotkania z X Muzą”

więcej

 

UTW w Olsztynku zaprasza słuchaczy na koncert w Warmińsko – Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. 

 
 

Zarząd Uniewrsytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku zaprasza na otwarty wykład na temat "Puszcza Białowieska - mity, fakty...?".

więcej

 

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku zaprasza członków Stowarzyszenia wraz z osobami towarzyszącymi na „Zabawę Karnawałową".

więcej

 

Dyrektor Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach serdecznie zaprasza słuchaczy Uniwersytetu III Wieku w Olsztynku na Koncert Karnawałowy.

więcej

 

17 stycznia 2018 r. o godz. 10:00 odbędzie się wykład otwarty pt. „Biometeorologia człowieka”.

więcej


 

19 grudnia 2017 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się Przedświąteczne Spotkanie członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku zorganizowane przez Zarząd Stowarzyszenia.

więcej

 

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku serdecznie zaprasza członków Stowarzyszenia na spotkanie związane z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.

więcej

 

6 grudnia 2017 r. o godz. 16:00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olsztynku odbędzie się wykład pt. „Ewolucja człowieka”

więcej

 

Uniwesytet Trzeciego Wieku w Olsztynku zaprasza słuchaczy na wyjazdy do teatru i filharmonii w Olsztynie.

więcej

 

Sekcja Literacka UTW spotyka się cyklicznie we wtorki w Miejskiej Bibliotece w Olsztynku przybliżając różne postaci związane z literaturą. 

więcej

 

26 października 2017 roku odbył się kolejny „Bal Seniora” zorganizowany przez MOPS w Olsztynku.

więcej