Letnie podróże po literaturze

Dobiegły końca wakacyjne zajęcia dla dzieci zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Olsztynku (2-13 lipca). Dzięki zaproponowanemu programowi zajęć, dzieci mogły wypełnić swój wolny czas twórczą, a przy tym przyjemną i wesołą zabawą. Różnorodność rozrywek, tj.: zabawy integracyjne, letnie kino, głośne czytanie wybranych baśni i bajek, zabawy muzyczno‐ruchowe, składanki i wycinanki, zagadki, rebusy, krzyżówki, kolorowanki, i inne formy pracy z dziećmi sprawiły, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Była również wycieczka do Warmiolandi w Olsztynie, a także ognisko w Nadleśnictwie Jagiełek (serdecznie dziękujemy za ufundowanie kiełbasy Panu Tomaszowi Reihs – Zakład Masarski „Tomuś”) i piknik na skansenie. Na zakończenie wakacyjnych zajęć każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe zdjęcie. O tym, że wakacje w bibliotece mogą być udane, świadczy wysoka frekwencja uczestników i ich aktywność.

Wakacje w olsztyneckiej bibliotece dobiegły końca ale cały czas można korzystać z księgozbioru w godzinach otwarcia biblioteki. Serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, za to, że zechciały spędzić z nami te dwa tygodnie i życzymy udanej reszty wakacji.

Fotorelacja na facebook'owym profilu biblioteki.