Wykład UTW - "Równowaga kwasowo-zasadowa metodą dr...

10.03.2018

Uwaga !  Uprzejmie informujemy, że wykład pt. „Równowaga kwasowo-zasadowa metodą dr Horaka” zaplanowany na 21 marca został odwołany. 


czytaj dalej...

Spotkanie z Ałbeną Grabowską

05.03.2018

2 marca gościliśmy w Olsztynku Ałbenę Grabowską, autorkę książek dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych.  W spotkaniu wzięli udział uczniowie olsztyneckich szkół podstawowych, w tym uczestnicy działających przy naszej bibliotece dyskusyjnych klubów książki.


czytaj dalej...

OGŁOSZENIE UTW

02.03.2018

Nasz Uniwersytet znalazł się w dziesiątce UTW Warmii i Mazur zakwalifikowanych do realizacji projektu w ramach konkursu pt. „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku”.    


czytaj dalej...

Dzień Kobiet z UTW

28.02.2018

Zarząd i Sekcja Literacka Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Olsztynku zaprasza wszystkich członków Stowarzyszenia na spotkanie z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet. 


czytaj dalej...

Wystawa obrazów Krystyny Tarnowskiej

24.02.2018

Zapraszamy do obejrzenia nowej wystawy w wypożyczalni dla dorosłych. Tym razem są to obrazy mieszkanki Olsztynka - Krystyny Tarnowskiej.


czytaj dalej...

Promocja książki „Historia Ostpreussisches Heimatmuseum...

22.02.2018

Zapraszamy serdecznie na spotkanie promocyjne książki „Historia Ostpreussisches Heimatmuseum w Królewcu”. Publikacja jest efektem wieloletnich badań nad przedwojenną historią obecnego Muzeum Budownictwa Ludowego – Parku Etnograficznego w Olsztynku.


czytaj dalej...

"Poniedziałkowe spotkania z X Muzą"

14.02.2018

UTW zaprasza słuchaczy na cykl cotygodniowych seansów filmowych pt. „Poniedziałkowe spotkania z X Muzą”.


czytaj dalej...

„Koncert z niespodzianką”

14.02.2018

UTW w Olsztynku zaprasza słuchaczy na koncert w Warmińsko – Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. 


czytaj dalej...