Biblioteka otwarta dla czytelników

07.05.2020

Szanowni Państwo, od 4 maja zniesiono czasowe ograniczenie działalności bibliotek (Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii; Dziennik Ustaw rok 2020 poz. 792).


czytaj dalej...

Możliwość otwarcia biblioteki

04.05.2020

Od 4 maja możemy już otwierać dla czytelników bibliotekę. Aby mogło to nastąpić musimy jednak przejść niezbędne konsultacje oraz wdrożyć procedury zwiększające bezpieczeństwo pracowników biblioteki oraz użytkowników.


czytaj dalej...

Biblioteka nowym wydawcą ALBO

04.05.2020

Od marca bieżącego roku Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynku jest nowym wydawcą czasopisma ALBO Aktualności Lokalne Biuletyn Olsztynecki. Redaktorem naczelnym jest Alina Wołodkiewicz - dyrektor olsztyneckiej biblioteki. 


czytaj dalej...

Opowieści z Jedwabnego Szlaku

03.03.2020

Zapraszamy na fascynujące opowieści ZBYSZKA PAWLAKA o krajach Jedwabnego Szlaku. Na spotkaniu możliwość zakupienia książki Wschodnie DNA o różnicach kultu-rowych między Wschodem i Zachodem.


czytaj dalej...

Wystawa prac Koła Malarskiego przy GOK-u w Stawigudzie

03.03.2020

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac Koła Malarskiego przy GOK-u w Stawigudzie.


czytaj dalej...

28 Finał WOŚP w Bibliotece

03.02.2020

Impreza pod nazwą Ratuj z sercem w bibliotece na stałe wpisała się w wydarzenia organizowane przez bibliotekę w Olsztynku. Podczas 28 Finału WOŚP graliśmy z orkiestrą dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.


czytaj dalej...